Hangszerbolti eladó és üzletvezető állás, Budapest

2022. október 20.

Üzletvezetőt és értékesítő kollégát keresünk budapesti hangszerboltunkba gitáros, billentyűs és stúdió-, hangtechnikai termékek értékesítésére. Gyere és csatlakozz a csapatunkhoz, ahol jó hangulattal, szakmai fejlődési lehetőséggel várunk!

Ez az álláskeresés már nem aktív!

Legyél üzletvezetőnk!

A Mezzoforte hangszeráruházba keresünk üzletvezetőt a követkető feladatok ellátására:

  • a dolgozók munkaidő-beosztása, az üzlet sikerességének megalapozása és fenntartása
  • az árubeszerző kolléga segítése, ez eladótéri igények továbbítása
  • az áruk polcra kihelyezésének menedzselése, rend betartatása
  • a tárgyi és humán erőforrások menedzselése, azaz az üzlet működéséhez a megfelelő tárgyak beszerzése, és a kollégák kiválasztása, az ezekkel kapcsolatos pénzügyi döntések meghozatala
  • kapcsolattartás a közművekkel, hatóságokkal, ellenőrzések koordinálása, bejelentési kötelezettségek elvégzése, kapcsolattartás a könyvelővel, bérszámfejtővel
  • a napi munka irányítása, panaszkezelés, marketing, bemutatók szervezése, reklámvideók mobiltelefonos készítése, vagy megszervezése
  • folyamatok kitalálása, a meglévők javítása, kollégák felé kommunikálása
  • folyamatos képzéseken való részvétel (marketing és logisztika)

A hangszeres, stúdiótechnikai, hangtechnikai ismeret legalább alapszinten elvárás, de ugyanennyire fontos, hogy legyen boltvezetői tapasztalatod, vállalkozói vénád, jó legyen a kommunikációs készséged, gyorsan használd a PC-s irodai szoftvereket, és legyél motiváló, illetve alap társalgási szinten beszélj angolul. Boltunkban Te leszel az a kolléga, aki a három hónapos próbaidőszak alatt minden, az üzlettérben zajló folyamatot el kell, hogy sajátíts, hiszen a kollégák hozzád fognak fordulni olyan kérdésekben, hogy melyik terméket honnan kell rendelni, egy nem EU-s vásárlónak az ÁFA-visszaigénylő papírját hogyan kell kitölteni, milyen feltételekkel lehet EU-s országból cégeknek 0%-os ÁFA-val vásárolni, mit kell tenni egy elrontott pénztárgépes felütés során, stb.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, akkor küldd el hozzánk az info@hangszeraruhaz.hu e-mail címre fényképes motivációs leveledet nettó bérigény megjelöléssel, amelyben kérlek, hogy fejtsd ki:

  • milyen hangszereket, stúdiótechnikai eszközöket ismersz
  • vállalkozói, üzletvezetői munkakörben milyen tapasztalatod van
  • milyen tapasztalataid vannak olyan pozícióban, amelyben vevővel, munkatársakkal kellett hatékonyan kommunikálni, ahol a cél volt, hogy a vevő elégedetten távozzon, a kollégák pedig megbecsülve érezzék magukat, és ahol szükség volt arra, hogy jó emberismerő legyél

Hangszerbolti eladó

A munka az munka, vannak árnyoldalai, de nem mindegy, hogy mennyire hasznosan, jó közösségben töltöd el azt az időt, amit a munkára fordítasz. A Mezzonál rengeteget tanulhatsz a szakmáról, kereskedelemről, kis- és nagykereskedők, gyártók szerepéről, számlázó rendszerekről, logisztikáról, webshop üzemeltetésről, marketingről (Instagram, Facebook, Google Ads, e-kereskedelem), rendszerüzemeltetésről. Ezeket a készségeket az élet rengeteg területén kamatoztathatod.

Sokan mondják, hogy nagyon szeretnének hangszerboltban dolgozni, de általában az a tapasztalatunk, hogy ilyenkor mindenki a hangszerek szeretetére gondol - ami alap :) - de ahogy a fenti listát látod, a munkaidő jórésze másról is szól, úgymint: ügyfélkapcsolattartásról, adminisztrációról, problémamegoldásról, árupakolásról

Ha a munkának ez a része is érdekel (amit nem mellesleg, akár évekkel később, más munkakörben is tudsz kamatoztatni), akkor nagy szeretettel várunk!

Olyan értékesítőt keresünk, akinek alapos hangszerek ismerete van (főleg elektromos gitárok, akusztikus gitárok, digitális zongorák, stúdiótechnika, kütyük), szeret és tud kommunikálni írásban, telefonon, személyesen.

Főbb feladatok:

  • termékek bemutatása az érdeklődőknek, az előnyök, hátrányok ismertetése, a vásárló számára az ideális hangszer, stúdió- és hangtechnika, kiegészítő megtalálása
  • a beszerző és raktáros kollégák segítése a termékek rendelésében, bevételezésében, leltározásában
  • a készlet optimálisan tartása, személyes átvétellel kért vásárlói rendelések átadása
  • telefonos, e-mailes megkeresésekre teljes körű válaszadás
  • Facebook, Instagram posztok elkészítése, de legalább előkészítése
  • a bolt tisztán tartása, a termék polcok feltöltése áruval
  • az elbírálásnál előnyt élvez az, akinek a legnagyobb, átfogó ismerete van a hangszerekről (szintetizátor, digitális zongora, elektromos és akusztikus gitár, ezek erősítői, effektjei), hangtechnikai eszközökről, stúdiós berendezésekről (diktafon, hangkártya, mikrofon, stúdió monitor) ezek működéséről, terminológiáról, használatról, a különböző típusokról

A kezdő fizetés nettó 200.000 Ft a betanulás 3 hónapjáig, utána jutalék, értékesítés után. A munkaidő hétfőtől szombatig tart.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kérlek, hogy küldj egy e-mailt (info@hangszeraruhaz.hu), amely mellékleteként egy fényképes motivációs levélben leírod, hogy miben vagy igazán jó, részletezed azokat a hangszereket, amelyeket alaposan ismersz, össze tudsz egy másik modellel hasonlítani, aminek a tulajdonságairól tudsz bőven beszélni, ha egy vásárló rákérdez, és tudsz pro és kontra érveket mondani mellette/ellene. Kérlek, hogy csak olyan termékeket jelölj meg, amelyeknek a termékkategóriát jól ismered, több terméket is próbál már, ismered a specifikációit. Kérlek, azt is írd meg, hogy eladói tapasztalatod van-e, ha igen, milyen, és angolul alap társalgási szinten beszélsz-e!

Hozzászólások

Kiemelt ajánlataink

TörlésKijelöltek összehasonlítása